Apie mus

IĮ "Gera praktika" konsultacijos apima šias sritis:

Standarto ISO 9001 diegimas ir palaikymas

Standarto ISO 17025 diegimas ir palaikymas

Vaistinių preparatų gera gamybos praktika

Gera vaistų platinimo praktika

Gera vaistinių praktika

Konsultaciniai vidaus auditai

Įmonių konsultavimas

Ruošiantis įgyti farmacinės veiklos ar asmens sveikatos priežiūros licencijas ir ruošiantis išorinių kontroliuojančių institucijų patikrinimams.

Apie "Gera praktika"

IĮ “Gera praktika” išaugo iš vieno žmogaus individualių konsultacinių projektų. Dabar ji stabiliai auganti, turinti partnerių ne tik Lietuvoje kompanija.
Mūsų konsultantai sukaupė savo patirtį dirbdami su kokybės sistemomis valstybės institucijose, tyrimų laboratorijose, farmacijos versle, sveikatos priežiūros bei paslaugų sferose. Mes nesame sausi teoretikai- kiekvieno iš mūsų nuomonė, rekomendacija ir pateikiamas gerosios praktikos pavyzdys yra paremtas sukaupta patirtimi. Nuolatos keliame savo kvalifikaciją, dalyvaujame tarptautinių kokybės vadybos organizacijų veikloje.

Mūsų klientai- asmens sveikatos priežiūros įstaigos, farmacijos kompanijos ir kitos paslaugų įmonės.

Misija

Profesionaliai konsultuojame įmones, diegiančias ir dirbančias pagal tarptautinius standartus ISO 9001, ISO 17025 bei įvairių sričių Gerąsias praktikas. Kartu su paslaugų užsakovais statome vadybos sistemų pamatus ir tobuliname esamus įmonių procesus.

Vizija

Lyderiaujanti kokybės vadybos konsultacijų kompanija farmacijos, sveikatos priežiūros bei paslaugų srityse

Vertybės

Sąžiningai ir kokybiškai darome tai, ką išmanome. Dirbame su žmogumi, ne su dokumentų valdymo sistema. Siūlome klientui savo patirtimi ir gerąja praktika paremtus sprendimus. Taupome klientų laiką ir biudžetą. Laikomės konfidencialumo nuostatų.