internal-auditor-640x230

SEMINARAS “VIDAUS AUDITAI FARMACIJOS KOKYBĖS SISTEMOSE”

Auditas- sistemingas, nepriklausomas ir dokumentais įformintas procesas audito įrodymams surinkti ir objektyviai juos įvertinti, siekiant nustatyti audito kriterijų tenkinimo laipsnį. Toks formalus (nuobodus?) apibrėžimas dažnai sutinkamas kokybės sistemų dokumentuose. Auditą turėtume suprasti kaip gerinimo veiklą. Tačiau neteisingai interpretuojant audito paskirtį, neturint aukščiausios vadovybės palaikymo ar pakankamai resursų bei kompetencijų, vidaus auditai tampa sistema, skirta „varnelei padėti“, o blogiausiu atveju- gąsdinimo bei represijų įrankis. Sėkmingam auditavimui reikalingas suvokimas, žinios, gebėjimai bei patirtis- sąlygos, įgalinančios vidaus auditus padaryti priemone, skirta kokybės sistemų stebėjimo, analizės ir gerinimo įrankiu.

Kviesdami į seminarą „ Vidaus auditai farmacijos kokybės sistemose“, norime suteikti žinių, reikalingų auditams planuoti ir atlikti, įkvėpti drąsos bei ryžto nuo formalių ir nemotyvuojančių auditų pereiti prie prasmingų ir efektyvių.
Šis vienos dienos seminaras, skirtas farmacijos sektoriuje dirbantiems vidaus auditoriams, kokybės vadybininkams, vadovams, organizuojamas kartu su Lietuvos sveikatos mokslų universitetu.

Seminaro programos aprašymą rasite čia.
Seminaro lektorė-JURGITA DAUKŠIENĖ (Lietuvos sveikatos mokslų universitetas).

JURGITA DAUKŠIENĖ- biomedicinos mokslų daktarė (2010 m.). Mokslinių interesų kryptys – farmacijos ekonomika ir vadyba, socialinė farmacija, komunikacija, farmacinė rūpyba, kokybės sistemos farmacijoje. Turi daugiau kaip 15 metų pedagoginio darbo patirtį; visuomeninių Lietuvos ir Europos organizacijų narė, Lietuvos farmacijos sąjungos valdybos narė, SAM darbo grupių narė- ekspertė, Studijų programų komiteto narė. Dr. Jurgita Daukšienė yra vadovėlių, mokomųjų priemonių ir daugiau kaip 60 mokslinių pranešimų ir straipsnių bendraautorė, ne kartą skaičiusi paskaitas tiek Lietuvos, tiek tarptautinėse konferencijose kaip kviestinė lektorė; kėlusi kvalifikaciją stažuotėse Jungtinėje Karalystėje, Estijoje, Vokietijoje, Olandijoje ir Suomijoje.

Seminaro data: 2018-04-24.
Vieta: Verslo lyderių centras (BLC), K.Donelaičio g. 62 /V.Putvinskio g. 53, Kaunas.
Kaina- 150 Eur/ dalyviui. Į seminaro kainą įskaičiuota: dėstymas, dalomoji medžiaga, užkandžiai.

Daugiau informacijos ir registracija: 8 633 36630, contact@gerapraktika.com