ID-10029956IĮ “Gera praktika” išaugo iš vieno žmogaus individualių pavienių konsultacinių projektų. Dabar ji stabiliai auganti, turinti partnerių ne tik Lietuvoje kompanija.

Mūsų konsultantai sukaupė savo patirtį dirbdami su kokybės sistemomis  valstybės institucijose, tyrimų laboratorijose, farmacijos versle, sveikatos priežiūros bei paslaugų sferose. Mes nesame sausi teoretikai- kiekvieno iš mūsų nuomonė, rekomendacija ir pateikiamas gerosios praktikos pavyzdys  yra paremtas sukaupta patirtimi. Nuolatos keliame savo kvalifikaciją, dalyvaujame tarptautinių kokybės vadybos organizacijų veikloje.

IĮ “Gera praktika” yra įgyvendinusi konsultacinius projektus  didmeninio vaistų platinimo srityje,  diegiant Geros vaistų platinimo praktikos reikalavimus bei integruojant  standarto ISO 9001 reikalavimus. Teikiame konsultacijas steigiant vaistinę ir diegiant Gerą vaistinių praktiką.

Mūsų konsultantai gali padėti įkurti pirminės sveikatos priežiūros centrą ar kabinetą, kuris atitiktų Lietuvos Respublikoje galiojančius higienos  bei kitus licencijuojamai veiklai keliamus reikalavimus.

Visi gali patarti- mes savo klientui padedame. Padedame rasti ne paprasčiausią, bet jam labiausiai tinkantį sprendimą.

Mes nepamokslaujame, bet tampame kliento kolega ir bičiuliu, suinteresuotu projekto sėkme ir vertę kuriančia vadybos sistema.